Pistolet ASG, BERETTA M92 FS kal. 6mm

Nowy


Doskonale wykonana, sprężynowa replika włoskiego pistoletu Beretta 92 FS, jednego na najbardziej rozpoznawalnych pistoletów na świecie. Wersja z metalowym zamkiem!

Więcej szczegółów

109,00 zł

Więcej informacji

Szkielet oraz Beretty 92 FS wykonano ze czarnego, matowego abs-u odpornego na udar mechaniczny. Z metalu wykonano min. lufę, zamek oraz elementy szkieletu wewnętrznego, zwiększające istotnie wagę pistoletu. Replika 92 FS posiada teksturowany chwyt zapewniający pewne i wygodne trzymanie pistoletu w dłoni. Dociążany magazynek mieści aż 27 kulek. System hop-up o stałym fabrycznym ustawieniu, zapewnia najlepsze osiągi na kulkach 0,12- 0,2 g. Na zamku oraz rękojeści znajdują się oznaczenia i logo producenta Beretta.

Uwaga! Pistolet z napędem sprężynowym wymaga przeładowania przed każdym strzałem ( w celu naciągnięcia sprężyny i oddania strzału ).

Replika polecana, dla osób zaczynających swą przygodę z asg.

Skuteczność, styl, tradycja

Firma Beretta istnieje od XVI wieku. Doświadczenie w produkcji broni jest przekazywane z pokolenia na pokolenie. Wizerunek Beretty bazuje na konsekwentnym wdrażaniu nowoczesnych metod produkcyjnych i wykorzystaniu postępu technicznego.

Niemiecka firma Umarex cieszy się dużą renomą między innymi dzięki możliwości produkowania wielu modeli Beretty w wersji pneumatycznej - 92 FS, Cx4 oraz Px4 Storm. Znaczek licencyjny Beretta na replikach Umareksa zobowiązuje do utrzymania najwyższej jakości produkcji i zachowania elitarnego stylu.


BERETTA - MARKA Z TRADYCJĄ

Firma BERETTA istnieje od blisko pięciuset lat. Założył ją we włoskim mieście Gardone rusznikarz Maestro Bartolomeo Beretta.

Do początku poprzedniego wieku produkowała głównie broń długą, od czasów pierwszej wojny światowej wytwarza także pistolety - prawie całkiem zmonopolizowała dostawy tego rodzaju broni dla armii włoskiej. Pierwszą linię pistoletów BERETTY z zamkiem swobodnym, wprowadzającą charakterystyczną linię z dużym wycięciem na wierzchu zamka, zamyka słynny pistolet wzór 1934, czyli ulubiona broń brytyjskich agentów w latach pięćdziesiątych. Co ciekawe, w arsenale najsłynniejszego filmowego agenta był to poprzednik Walthera PPK/S, który pojawia się dopiero w czwartej książce cyklu.

Dziś BERETTA to koncern prężnie działający na całym świecie, który zdobywa liczne kontrakty wojskowe na dostawy nowoczesnej broni. Model Beretta M92F jest od 1989 roku główną bronią osobistą w armii amerykańskiej, a jednym z ostatnich sukcesów firmy jest uzbrojenie Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej w nowy pistolet Px4 Storm.

Niemiecki koncern UMAREX przy współpracy z BERETTĄ stworzył kilka bardzo udanych modeli broni zasilanych dwutlenkiem węgla, w tym wspomniane już M92F, Px4Storm, oraz Elite II i karabinek szturmowy Cx4.

Beretta Trademarks licensed by Beretta - Italy

- producent: Umarex

- napęd sprężynowy

- materiał: abs + metal

- system hop-up: stały

- długość całkowita: 216 mm

- masa: 525 g

- pojemność magazynka: 12 kulek

- metalowy zamek

- prędkość początkowa: 220 fps

Opinie

Napisz opinię

Pistolet ASG, BERETTA M92 FS kal. 6mm

Pistolet ASG, BERETTA M92 FS kal. 6mm


Doskonale wykonana, sprężynowa replika włoskiego pistoletu Beretta 92 FS, jednego na najbardziej rozpoznawalnych pistoletów na świecie. Wersja z metalowym zamkiem!

Napisz opinię