Pistolet ASG, Walther PPQ Navy kal. 6 mm

Nowy

Zestaw strzelecki: replika sprężynowa pistoletu Walther PPQ wraz z dokręcanym tłumikiem dźwięku.

Więcej szczegółów

99,00 zł

Więcej informacji

Replika Walther PPQ, zalecana jest dla rozpoczynających swą przygodę z asg. Wyposażona jest w system shoot up, który znacząco poprawia celność i zasięg repliki. Szkielet i zamek wykonany jest z dobrej jakości materiału kompozytowego. Pistolet posiada oryginalne oznaczenia producenta broni palnej. Replika sprężynowa wymaga przeładowania po każdym strzale.

- dwa magazynki w komplecie
- oryginalna replika
- części metalowe
- system shoot-up
- wysokiej jakości materiał kompozytowy
- jakość marki WALTHER

Zaleca się używanie kulek o masie 0,2g

WALTHER
Firma WALTHER istnieje od 1886 roku i słynie z produkcji znakomitej broni sportowej i bojowej. Dziś służby mundurowe z całego świata - w tym także w polska policja – chętnie korzystają z modelu WALTHER P99, który jest także nową bronią sławnego, filmowego agenta.

W 1993 roku nastąpiła fuzja WALTHERA z koncernem UMAREX, która umożliwiła marce WALTHER dalszy rozwój przy zachowaniu najwyższego szacunku dla tradycji oraz umocniła pozycję firmy jako jednego z najprężniej działających producentów w tej branży na świecie.

Obecnie oprócz broni wyczynowej i bojowej firma WALTHER wytwarza najlepsze na świecie sportowe pistolety i karabinki rekreacyjne zasilane dwutlenkiem węgla, lunety do wiatrówek a także precyzyjne śruty i inne akcesoria Najsławniejszym modelem tej marki jest oczywiście pistolet Walther PPK - nieodłączna broń filmowego agenta w służbie jej królewskiej mości.

Bardzo dużą popularność zdobyła pneumatyczna replika tego modelu, Walther PPK/s. W 2005 roku WALTHER uruchomił w mieście Ulm najnowocześniejszą fabrykę broni w Europie. Inwestycja pochłonęła prawie 10 milionów euro, zrealizowano ją w ścisłej współpracy z władzami Ulm. Hala fabryczna ma 12 tys. mkw. powierzchni.

- producent: Umarex

- materiał: abs + metal

- napęd: sprężynowy

- prędkość początkowa: 220 fps

- waga: 420 g

- długość: 180 mm

- mechanizm spustowy: SA (Single Action)

- pojemnośc magazynka: 104 kulek 6mm BB

- dwa magazynki w komplecie

Opinie

Napisz opinię

Pistolet ASG, Walther PPQ Navy kal. 6 mm

Pistolet ASG, Walther PPQ Navy kal. 6 mm

Zestaw strzelecki: replika sprężynowa pistoletu Walther PPQ wraz z dokręcanym tłumikiem dźwięku.

Napisz opinię