Pistolet ASG, BERETTA M9 World Defender kal.6mm

Nowy

Beretta M9 World Defender to sprężynowa replika pistoletu będącego na wyposażeniu US Army

Więcej szczegółów

79,00 zł

Więcej informacji

Szkielet oraz zamek Beretty M9 World Defender wykonano ze wzmacnianego abs-u odpornego na udar mechaniczny. Z metalu wykonano część elementów wewnętrznych oraz lufę. Pistolet posiada bezpiecznik nastawny przyciskowy umiejscowiony po prawej stronie szkieletu nad spustem. Replika M9 World Defender posiada teksturowany chwyt zapewniający pewne i wygodne trzymanie pistoletu w dłoni. Dociążany magazynek mieści 12 kulek. System hop-up o stałym fabrycznym ustawieniu, zapewnia najlepsze osiągi na kulkach 0,12-0,20 g. Na zamku oraz rękojeści znajdują się oznaczenia i logo producenta Beretta.

W zestawie: replikaBeretta M9 World Defender, magazynek, mała paczka kulek oraz instrukcja obsługi.

Firma BERETTA istnieje od blisko pięciuset lat. Założył ją we włoskim mieście Gardone rusznikarz Maestro Bartolomeo Beretta.

Do początku poprzedniego wieku produkowała głównie broń długą, od czasów pierwszej wojny światowej wytwarza także pistolety - prawie całkiem zmonopolizowała dostawy tego rodzaju broni dla armii włoskiej. Pierwszą linię pistoletów BERETTY z zamkiem swobodnym, wprowadzającą charakterystyczną linię z dużym wycięciem na wierzchu zamka, zamyka słynny pistolet wzór 1934, czyli ulubiona broń brytyjskich agentów w latach pięćdziesiątych. Co ciekawe, w arsenale najsłynniejszego filmowego agenta był to poprzednik Walthera PPK/S, który pojawia się dopiero w czwartej książce cyklu.

Dziś BERETTA to koncern prężnie działający na całym świecie, który zdobywa liczne kontrakty wojskowe na dostawy nowoczesnej broni. Model Beretta M92F jest od 1989 roku główną bronią osobistą w armii amerykańskiej, a jednym z ostatnich sukcesów firmy jest uzbrojenie Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej w nowy pistolet Px4 Storm.

Niemiecki koncern UMAREX przy współpracy z BERETTĄ stworzył kilka bardzo udanych modeli broni zasilanych dwutlenkiem węgla, w tym wspomniane już M92F, Px4Storm, oraz Elite II i karabinek szturmowy.

- producent: Umarex

- napęd: sprężynowy

- materiał: abs + metal

- system hop-up: tak ( stały )

- bezpiecznik nastawny przyciskowy

- dociążony magazynek o pojemnośći 12 kulek

- energia max. 0,5 J

- prędkość początkowa: ok. 230 fps

- waga: 360 g

Opinie

Napisz opinię

Pistolet ASG, BERETTA M9 World Defender kal.6mm

Pistolet ASG, BERETTA M9 World Defender kal.6mm

Beretta M9 World Defender to sprężynowa replika pistoletu będącego na wyposażeniu US Army

Napisz opinię