Nóż ELITE FORCE 102

Nowy

ELITE FORCE 102 to rasowy nóż taktyczny, co dodatkowo podkreśla głownia w kamuflażu "Urban Camo".

Więcej szczegółów

65,00 zł

Więcej informacji

ELITE FORCE 102 to rasowy nóż taktyczny, co dodatkowo podkreśla głownia w kamuflażu "Urban Camo". Agresywne ostrze typu tanto wykonano z ekonomicznej stali nierdzewnej 420, która dobrze trzyma ostrość roboczą i szybko się ostrzy nawet w warunkach terenowych. Aluminiowe okładziny mocowane są do stalowych linersów wzmacniających konstrukcję noża. Blokada to obecnie najbardziej popularna i sprawdzona blokada typu Liner Lock, która umożliwia złożenie ostrza jedną ręką oraz pewnie blokuję głownię podczas wykonywanej pracy.

NóżELITE FORCE 102 wyposażony jest w przecinak do pasów bezpieczeństwa oraz awaryjny zbijak do szyb. Nóż można łatwo otwierać i zamykac jedną ręką, co czyni go niezastąpionym w sytuacjach awaryjnych, gdy jedna ręka jest zajęta lub kontuzjowana, drugą możemy np. wybić szybę w samochodziei lub uwolnić siebie lub kogoś z zakleszczonych pasów bezpieczeństwa.

ELITE FORCE 102 to niezbędne narzędzie, od którego może zależeć życie Twoje lub Twoich bliskich.

ELITE FORCE

Marka specjalizująca się w produkcji replik, sprzętu do AIPSC i sprzętu taktycznego. Produkuje najwyższej jakości repliki które rygorystycznie sprawdzane są pod względem celności, mocy, oraz reakcji na spust. Sprzęt tej marki zaspokoi potrzeby airsoftowca jak i zawodnika AIPSC oraz zwolenników taktyczności mającej zastosowanie w życiu codziennym oraz w hobby.

- producent: Elite Force
- stal nierdzewna 420
- typ głowni: tanto
- nóż składany z blokadą Liner Lock
- ostrze do przecinania pasów
- zbijak do szyb
- kamuflaż typu Urban Camo
- waga: 191 g
- długość głowni: 83mm
- długość całkowita: 210mm
- stalowy klips

Opinie

Napisz opinię

 Nóż ELITE FORCE 102

Nóż ELITE FORCE 102

ELITE FORCE 102 to rasowy nóż taktyczny, co dodatkowo podkreśla głownia w kamuflażu "Urban Camo".

Napisz opinię