Maczeta GERBER GATOR KUKRI

Nowy

Maczeta Gator to niezastąpione narzędzie survivalowe, przydatne podczas wszelkich extremalnych wypadów w teren.

Więcej szczegółów

209,00 zł

Więcej informacji

Imponujące ostrze o długości 320 mm, wykonano z trwałej stali węglowej, pokrytej czarną warstwą antykorozyjną. Wykorzystana stal węglowa dobrze utrzymuje ostrość, łatwo ją naostrzyć w terenie, a dzięki wysokiej elastyczności jest również odporna na odkształcenia.
Grzbiet głowni posiada prawie na całej swej długości w pełni funkcjonalną piłę, która bez problemu poradzi sobie z grubymi konarami drewna. Ergonomiczną rękojeść maczety Gator wykonano z elastycznego tworzywa, dobrze tłumiącego wstrząsy, oraz zapewniającego pewny i wygodny chwyt. Chwyt jest na tyle długi, że z powodzeniem może dwuręcznie operować maczetą.W zakończeniu chwytu znajduję się otwór, przez który przewleczona jest linka zabezpieczająca. Do transportu maczety przy pasie służy wzmacniany pokrowiec wykonany z balistycznego nylonu, odpornego na udar mechaniczny i działanie pleśni.

Maczeta Gator firmy Gerber to niezawodne narzędzie, które bezprecedensowo dyskwalifikuje większość rynkowej konkurencji i tworzy nową jakość w kategorii maczet.

Amerykańska firma GERBER od ponad 70 lat tworzy narzędzia, które nie tylko pomagają w rozwikłaniu codziennych problemów, ale także pomagają przywrócić nam poczucie niezależność.
Jeśli najdrobniejsza awaria przy rowerze, samochodzie czy w domu powoduje odruch sięgania po telefon zamiast po narzędzie, to czas na refleksję o własnej niezależności, która związana jest z podstawowymi potrzebami człowieka jak wolność i bezpieczeństwo. Oferowana gama produktów pozwoli na znalezienie odpowiedniego dla siebie narzędzia, które pozwoli na samodzielne rozwiązanie wielu typowych i nietypowych problemów dnia codziennego.

- producent: Gerber
- materiał rękojeści: Gator grip rubber
- stal węglowa
- długość całkowita: 485 mm
- długość głowni: 320 mm
- waga: 454 g
- pokrowiec z nylonu balistycznego

Opinie

Napisz opinię

Maczeta GERBER GATOR KUKRI

Maczeta GERBER GATOR KUKRI

Maczeta Gator to niezastąpione narzędzie survivalowe, przydatne podczas wszelkich extremalnych wypadów w teren.

Napisz opinię